Nauka wiązania chusty i chustonoszenia dzieci

Zapraszam na warsztat nauki wiązania chusty i chustonoszenia, na których będziesz mogła, mógł nauczyć się podstawowych wiązań typu kangurek i kieszonka dedykowanych dla dzieci do 4 miesiąca życia.

Na spotkaniu będzie trochę teorii na temat w jaki sposób wiązania wpływają na pozycję osoby noszącej dziecko, oraz w jaki sposób wspierają prawidłową pozycję dziecka. W części praktycznej przejedziemy do nauki wiązania typu kangurek i kieszonka.

Gdzie?

ATMA Joga ul Chełmińska 106 a, 86-300 Grudziądz

Kiedy?

09.05.2021 r. [Niedziela] 09:00 – 12:00

Kontakt i zapisy

Magdalena Rassoul
kontakt@magdalenarassoul.pl
tel. 601 40 45 50

Inwestycja

Grupa 4 – 8 osób

200 zł / Ona i On

O mnie

Ukończyłam Nową Szkołę Oddechu, Trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, WidnoKrąg- szkołę ustawień systemowych i praktyki obecności dla kobiet, Akademię Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, Gentle Bio-Energetics, Kurs Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Polarity, szkolenia masażu Lomi Lomi Nui, Ancient Lomi Lomi, japońskiego masażu twarzy, PeLoHa, Shantala dla dzieci i Body Touch dla dorosłych oraz Vedic Art. malowanie intuicyjne wg Curta Kallmana.

Jako praktyk Integrującej Obecności i Integracji Oddechem, terapeuta, masażysta, nauczyciel masażu oraz malowania intuicyjnego, Doula, z ciekawością siebie otwieram kolejne drzwi by odkrywać w sobie nowe pasje.
W ten sposób życie stało się dla mnie podróżą, której doświadczam każdego dnia przez pryzmat duszy, emocji, ciała i umysłu.

Jeżeli chcesz udostępnić informację, ponieważ uważasz, że warto. Dziękuję ❤
Do zobaczenia,

Magdalena Rassoul